«Інтер» засвітився у черговому антиукраїнському скандалі

13 січня в ефірі українського телеканалу «Інтер» транслювали кінофільми за участю відомих акторів, які підтримали анексію Криму та бойові дії на Донбасі. Про це у Facebook повідомили активісти групи «Бойкот російського кіно».

«На телеканалі «Інтер» транслювали радянські фільми «Чародії» і «Д’Артаньян і три мушкетери». У першій стрічці грає Валєнтін Гафт. Той самий рашист Гафт, який вважає справедливою анексію Криму і звинувачує Україну у звірствах на Сході України», – ідеться у повідомленні.

Також зазначено, що у показаному на «Інтері» фільмі «Д’Артаньян і три мушкетери» зіграли відразу троє рашистів: Міхаіл Боярскій, Олєг Табаков і Боріс Клюєв.

«Об’єднують їх усіх, зокрема, підписи під зверненням 2014 року до Путіна на підтримку його дій щодо окупації Криму та агресії на Донбасі. Всі вони внесені до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці. Як відомо, Закон України «Про телебачення і радіомовлення» забороняє транслювати фільми за участю рашистів з переліку», – наголосили у спільноті.

Активісти планують проінформувати про порушення на «Інтері» Національну раду з питань телебачення і радіомовлення України.

Інтер продовжує порушувати закон транслюючи фільми з рашистами. Сьогодні із самого ранку на телеканалі #Інтер…

Gepostet von Бойкот російського кіно am Samstag, 13. Januar 2018

Читайте: Відомий продюсер захищає «русскій мір» на «Інтері» (відео)