За скинутий холодильник чоловік заплатить 45 тисяч євро штрафу

В Іспанії чоловік викинув старий холодильник в ущелину вздовж дороги. Тепер йому доведеться заплатити штраф у 45 тисяч євро і самостійно витягнути побутову техніку – повідомляє ВВС.

Іронія в тому, що чоловік, який зіштовхнув холодильник в ущелину, працює в компанії з переробки побутового електронного обладнання в Альмерії. Момент скидання за фільмував його друк, а пізніше опублікував ролик у Мережі.

Після численних скарг користувачів відеозаписом зацікавилося іспанське агентство з охорони навколишнього середовища SEPRONA. Власника холодильника знайшла поліція. Йому наказали дістати й утилізувати побутову техніку належним чином.

Пізніше правоохоронці виявили відео, як чоловік в аналогічний спосіб позбавлявся пральної машини.

Іспанця оштрафували на 45 тисяч євро і звільнили з роботи. Крім того, компанії, у якій він працював, загрожує штраф на суму до 300 тисяч євро. Коли поліція провела перевірку фірми, вони виявили у дворі 50 пральних машин і 20 холодильників, при цьому не було жодних контейнерів для їх зберігання. Власники не змогли надати докази того, що протягом останніх 10 років вони доставляли відходи побутової техніки компанії, що має їх переробляти.

Читайте: Київ домовився з польською компанією про утилізацію відпрацьованих батарейок