У «Мистецькому Арсеналі» у Києві урочисто порахували один мільйон доларів

Іспанський художник Сантьяго Сьєрра показав, як наочно виглядає українська корупція. Так, у «Мистецькому Арсеналі» у Києві урочисто порахували один мільйон доларів США у гривневому еквіваленті. Про це пише The Village Україна.

За словами організаторів перформансу з PinchukArtCentre, таке дійство є церемоніальним актом підрахунку 1 000 000 доларів США в українській гривні, тобто понад 25 мільйонів гривень.

Протягом 12 годин три жінки безперервно перераховували стоси номіналом по 500 гривень.

Кожна з них відраховувала по мільйону і запаковувала купюри у вакуумний пакет.

«Підрахунок 1 000 000 доларів готівкою нагадує нам про те, що гроші все ще керують процесами, що відбуваються у кулуарах влади. Зокрема, в Україні хабарництво та корупція гальмують модернізацію, реформи та верховенство права, продовжуючи модель поведінки, що існувала до Євромайдану-2014 року», – пояснили організатори.

У залі також присутні обмундировані охоронці, які стережуть валюту.

Так виглядає підрахунок мільйона доларів у гривні:

Ще одна Суперсила: людина, яка швидше за всіх перераховує гроші. Це перформанс Сантьяго Сьєрра в Мистецькому Арсеналі. Називається він 1 000 000$ – три жінки перераховують мільйон доларів у гривні (десь 25 000 000₴). Кожна відраховує мільйон, запаковує це у вакумований пакет і т.д. Це триватиме 12 годин. Ідея має формулюватись якось так: Сьєрра вказує на те, що саме гроші керують політикою. За стіною зліва, до речі, ходять політики і про щось важливе говорять.

Posted by Andrii Bashtovyi on Friday, September 15, 2017

Читайте: Олександр Солонько: Боротися треба не з корупцією, а з тим, що її породжує

БЕЗ КОМЕНТАРІВ