За низкою резонансних нових українці пропустили історичну подію

17 травня рішення про безвізовий режим України з ЄС нарешті підписали голова Європейського парламенту Антоніо Таяні та представник Мальти, що головує в Раді ЄС. Документ, який підписали у французькому Стразбурзі в середу, став історичним для українців. Про це пише німецьке видання Süddeutsche Zeitung.

Попри значущість цієї події, підкреслили автори статті, новина залишилася практично непоміченою в інформаційному просторі України на тлі таких подій: гучного конкурсу «Євробачення», що відшумів у Києві минулого тижня, поновлення боїв на Донбасі і заборони російських соцмереж і пошукових систем.

Як нагадало видання, Кремль в’їдливо відреагував на зближення України та ЄС: там наголосили що працювати українцям в Європі все-таки не дозволяється.

Однак у Німеччині візову лібералізацію для України оцінили схвально.

«Саме ми, німці, з власного досвіду знаємо, наскільки важлива свобода пересування. Вона є важливим елементом зближення, до якого ми прагнемо з країнами Східного партнерства. Щодо Грузії та України ми за останні роки дуже активно над цим працювали», – заявили в Міністерстві закордонних справ ФРН.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ