Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Товариство, а ви не задумалися чому фракція «Слуга Народу» не форсує законопроект про покарання за кнопкодавство так, як вона це робить з іншими проектами (багато з яких негативні для більшості українців)? Це попри те, що це було б дуже правильно, й вони на цьому масово піарилися під час виборів.

Більше того, той законопроект, який вони врешті-решт подають має в якості покарання лише штраф, а не ув’язнення (https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/12/7226054). Це попри те, що для переважної більшості народних депутатів цей штраф – ніщо, та й взагалі це неспівмірне покарання за таку наругу над виборцями й Конституцією.

Відповідь чому так відбувається – на фото (новина тут: https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/11/7226009). Продовжується парад лицемірства, в рамках якого до влади прийшли на одних обіцянках, а при владі діють по-іншому.

P. S. Я ще в 2015 році зареєстрував законопроект, який пропонував садити депутатів за кнопкодавство, але більшість в минулій Раді вирішила, що «покарання надмірне», й заблокувала його. Тепер «нова» більшість продовжила традицію «попередників», проти яких вони нібито так сильно «боролися».

Джерело: Юрій Левченко