Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Вчора кличківська більшість в Київраді відмовилася голосувати за скасування його злочинного розпорядження про підняття вдвічі цін на проїзд громадським транспортом.

Найбільше голосів (47 при необхідних 61) проект рішення отримав з третьої (та останньої) спроби (дізнатися прізвища негідників, які, будучи в залі засідань, відмовилися за це голосувати, можна тут: http://kmr.gov.ua/sites/default/files/2018.07.19_golos.pdf – голосування №25).

Чому це розпорядження Кличка злочинне (та й взагалі суперечить здоровому глузду) я стисло пояснюю тут: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1265898150208259, і більш розлого тут: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1262203203911087

Більшість киян за останній тиждень мали б зрозуміти, що рекетир з 90-х, який сьогодні, разом зі своєю ордою, керує столицею, не зупиниться в своєму бажанні самозбагачення (та збагачення своїх друзів) поки його не зупинить серйозний спротив Громади.

Втім, без своєї ручної більшості в Київраді він би не зміг накоїти все те лихо. Тому закликаю детально вивчити список тих, хто підтримав злочинне підняття цін на транспорт від Кличка (наведений вище) й зробити їхнє життя нестерпним (не тільки в Інтернеті) усіма доступними методами. Може і вдасться когось з них на осінь «переконати» в тому, що не слід бути такими сволотами, адже кияни не готові спокійно «ковтати» всі їхні злочини.

#Київ #гетьКличка #скасуй_тариф_на_корупцію

Джерело: Юрій Левченко