Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

В ніч з 22 на 23 листопада Верховна Рада України вкотре ухвалювала Державний бюджет та пов’язані законопроекти в абсолютно незаконний спосіб.

П’яні депутати в прямому ефірі шукали потрібну «комбінацію» поправок до Податкового кодексу, аби задовольнити якомога більше олігархічних інтересів.

Це була найганебніша «бюджетна ніч» цього скликання. Не знаю, скільки людей слухали/дивилися в ту ніч трансляцію, але я намагався максимально привернути увагу суспільства до того, що відбувалося в тому тераріумі.

Вдень озвучував масу наших поправок до дурнуватого законопроекту по Бюджетному кодексу (https://www.youtube.com/watch?v=sJ7eSnteOO4) і постійно звертався до Парубія з вимогою припинити порушувати Закон.

Вночі ж звертав увагу на корупційні зміни до Податкового кодексу та на те в якому стані депутати ухвалюють Бюджет (на відео). До речі, в ту ніч у мене був найпізнішій виступ за всю мою каденцію (03:08:15-03:09:17).

Але ці законопроекти були незаконно проголосовані. Тож я зареєстрував «зупиняючі Постанови» по цим законопроектам, які не дозволяють Парубію підписувати відповідні документи до розгляду цих Постанов. І, чи через мій виступ 23 листопада (https://www.youtube.com/watch?v=mP-g9AIaf9k), чи через якусь іншу причину, Парубій побоявся порушувати Закон цього разу й не підписав Бюджет та зміни до Податкового кодексу 23го, хоча й планував.

Потім був оголошений воєнний стан і суспільство вкотре забуло про «бюджетну ганьбу».

І ось на цьому тижні, можливо навіть сьогодні, у Верховній Раді будуть ставитися на розгляд мої «зупиняючі Постанови» й олігархічна більшість їх провалить, а Парубій підпише відповідні незаконно ухвалені документи.

Тож використайте той час, що лишився (окремо звертаюсь до різноманітних аналітиків, експертів, блогерів, журналістів тощо) аби проаналізувати що ж все ж таки понаухвалювала в ту ніч п’яна більшість і зробіть все можливе, аби більшість українців про це знали.

Р. S. Запрошую підписатися на мій YouTube канал.

В ніч з 22 на 23 листопада Верховна Рада України вкотре ухвалювала Державний бюджет та пов’язані законопроекти в…

Gepostet von Юрій Левченко am Montag, 3. Dezember 2018

Джерело: Юрій Левченко