Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Однією рукою міський голова Києва нібито «відновлює» сквери, іншою – дозволяє їх забудовувати.

Часто, коли я розповідаю про відверті корупційні схеми, які відбуваються під прикриттям мера столиці, його симпатики у відповідь починають кричати, зокрема, що «Кличко багато скверів створив/відновив».

Не буду зупинятися на тому, чи доцільно витрачати сотні бюджетних мільйонів на «відновлення» й так непоганих скверів/парків коли, наприклад, сотні тисяч киян навіть теплових лічильників не мають в своїх будинках, або на тому наскільки роздутими є відповідні кошториси. А хочу звернути увагу на один показовий випадок, який зараз знову актуалізувався.

Історію «створення» одного із таких скверів (на вул. Вільшанській в Печерському районі – Звіринецький сквер) дуже добре розписав київський громадський активіст – експерт з аналізу незаконних забудов Георгій Могильний, тому всім наполегливо рекомендую перейти за цим посиланням і прочитати його допис.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2403677746567591&id=100007761677947

Також ви можете знайти детальнішу інформацію про те, як представники міського голови (за дорученням) зливали в суді (на догоду забудовнику), справу про створення скверу, за посиланням – в моєму зверненні до Кличка з цього приводу та у відповіді на нього (https://www.facebook.com/pg/Y.V.Levchenko/photos/?tab=album&album_id=1572065456258192).

Отже, закликаю журналістів та громадськість прийти завтра на судове засідання і на власні очі побачити аферу зі «створенням» цього скверу.

Засідання відбудеться 14.08.2019 о 12:00 в Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду за адресою: вул. Московська, 8, корп. 5 (справа 826/5391/16).

Також закликаю небайдужих киян прийти і підтримати місцевих мешканців, які роками борються за цей сквер, і проти варварської забудови.

Р. S. Цей допис НЕ означає, що я вважаю, що Кличка треба замінити на ніким не обраного гауляйтера з Банкової. Такі дії нічим не відрізнятимуться від корупції самого Кличка! Міського голову має обирати громада, а не хтось призначати «згори». Детальніше моя позиція з цього приводу тут: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/1557887154342689

#Київ #гетьКличка

Джерело: Юрій Левченко