Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Вчора правляча в країні олігархія влаштувала «день подарунків» для одного зі своїх основних очільників – пана Ахметова. «Подарунки» ці – жахливі для більшості українців.

Так званий Антимонопольний комітет дозволив олігарху ще більше зцементувати свою монополію на ринку енергетики в країні, а олігархічна більшість у Верховній Раді проголосувала за законопроект, який дозволяє Ахметову ще багато років вимивати колосальні кошти з державного бюджету під виглядом «зеленої енергетики» (деталі на відео). Проголосувала, до речі, з шаленим порушенням Регламенту й тотальним кнопкодавством.

Упродовж пленарного дня я неодноразово звертався в сесійній залі до різних представників чинної влади з вимогою не йти на ці злочини, проте у відповідь отримував хіба що дурнуваті жарти. Сподіваюся, що хоч виборці зроблять певні висновки.

Р. S. Зареєстрував сьогодні «зупиняючу постанову» по відповідному законопроекту, тепер Парубій не зможе його підписати щонайменше до наступного пленарного тижня, але розумію, що без серйозного суспільного тиску все одно врешті-решт підпише.

Р. P. S. Вчорашній день – це ще один штрих в моральному портреті чинного Президента. Так хвилюється про статки свого бізнес-партнера Ахметова (а, відповідно й свої), що плювати хотів на той факт, що ухвалення цих злочинних рішень в той самий день, що й Закону про державну мову, спричинить негативні коментарі про цей Закон і буде бити саме по тій справі, про яку він так нібито переймається…

Джерело: Юрій Левченко