Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Парубій незаконно підписав незаконний Бюджет-2019. Незабаром, після ще одного шулерства, незаконно підпише незаконні зміни до Податкового кодексу.

Ці документи є «напрацюванням» найганебнішої «бюджетної ночі» цього скликання – 22-23 листопада 2018 року (https://www.youtube.com/watch?v=6hJi4lMwa-M).

Я на два тижні заблокував цю вакханалію й у вівторок, при розгляді відповідних моїх «зупиняючих постанов» вкотре звернувся з вимогою дотримуватися ЗАКОНУ України про Регламент Верховної Ради України та дотримуватися елементарного здорового глузду парламентаризму. Але олігархічній більшості таке не цікаво, їм цікаво вночі домовлятися про фактичне розкрадання мільярдів.

Пропоную до перегляду це 6-хвилинне відео, бо хоча за кілька хвилин і неможливо було детально озвучити всі порушення, але в цьому й певний позитив – спробував виокремити основні моменти, зокрема й ту «комбінацію» злочинних поправок до Податкового кодексу, яка врешті-решт (майже) задовольнила олігархічну більшість в ту бюджетну ніч.

До речі, в кінці відео ви побачите, як Парубій фактично підтверджує все сказане мною, коли повідомляє, що сьогодні Верховна Рада буде під виглядом «технічних правок» знову незаконно змінювати Податковий кодекс, щоб вже остаточно задовольнити бажання правлячої клептократії до цього процесу.

Р. S. І запрошую підписатися на мій YouTube канал.

Джерело: Юрій Левченко