Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Верховна Рада України ніколи не була по-справжньому представницькою. 90% депутатів представляють інтереси 1% громадян, і саме це породжує всю ту несправедливість в нашому суспільстві, з якою більшість українців щодня стикається.

З діючою виборчою системою обрати справді представницький склад Парламенту вкрай складно, адже половина депутатів обираються по мажоритарним округам, і переважна більшість мажоритарників банально «купують» свої округи згідно домовленостей з олігархатом, а потім своїми голосуванням «відпрацьовують» ці домовленості. Нормальній людині треба пройти такі кола пекла, щоб обратися по мажоритарці й не зіпсуватися, що складно й уявити – кажу це з власного нелегкого досвіду.

Інша ж половина Верховної Ради обирається за «закритими» списками, де виборці не мають жодного впливу щодо того на яке місце партійні керманичі кого поставлять, і як наслідок отримають прислугу олігархату та самих олігархів, «захованих» під гарними першими п’ятірками різноманітних нібито незаплямованих «активістів».

Очевидно, що з цієї системою країна ще дуже довго буде потерпати від складів Верховної Ради, які не представляють інтереси більшості її мешканців. Тому треба зробити все можливе, аби прибрати мажоритарку та «відкрити» списки, щоби виборці самі могли вибирати, якого кандидата на яке місце поставити. Для цього треба ухвалити новий Виборчий Кодекс, але всім слід розуміти, що без серйозного тиску вулиці ця Верховна Рада, обрана за старими правилами, ніколи добровільно за нього не проголосує.

Отже, якщо ви не хочете, щоб вами і далі правили олігархат та його прислуга, приходьте завтра (06.09.2018) вранці під Верховну Раду. Впевнений, що спільними зусиллями, ми нарешті зможемо зробити Верховну Раду справді представницькою!

https://www.facebook.com/events/303637953537257/

Джерело: Юрій Левченко