Нові правила стосуються всіх жителів анексованого півострова незалежно від їхнього громадянства

Жителі окупованого Росією Криму, незалежно від громадянства, мають їхати за візою США до Києва. Про це повідомляє прес-служба американського посольства в Росії, передають Крим.Реалії.

«Крим належить до консульського округу посольства США в Києві. Всі заявники, які постійно проживають в Криму та звертаються за імміграційними візами і візами К (нареченої/нареченого), мають звертатися за візами до Києва, незалежно від свого громадянства», – йдеться в повідомленні.

При цьому консульські збори, сплачені в Україні, не можуть бути використані для звернення за візою в посольстві/консульствах США в Росії, а консульські збори, сплачені в Росії, не можуть бути використані для звернення за візою в посольстві США в Києві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Сполучені Штати призупиняють з 23 серпня видачу неімміграційних віз для жителів Росії. Видача віз відновиться з 1 вересня лише у Москві. Процедура видачі віз у консульствах США на решті території Росії припинена на невизначений термін.

Крім того, посольство США в Москві та консульство в Санкт-Петербурзі скасовують прийом заяв на отримання віз і від громадян Білорусі.

Нагадаємо, після того як у США запровадили нові санкції проти Росії, Ірану та КНДР, російська сторона запропонувала з 1 вересня скоротити кількість американських дипломатичних і технічних працівників до 455 осіб і заборонити їм користуватися дачею у Підмосков’ї та складським приміщенням у Москві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ