У березні Дональд Трамп підписав декларацію про визнання суверенітету Ізраїлю над спірною територією Голанських висот

На окупованих Ізраїлем Голанських висотах, які Трамп визнав частиною Ізраїлю в березні цього року, з’явиться нове поселення під назвою Trump Heights (Трампові висоти). На спеціально скликаному засіданні уряду прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху відкрив стелу, що відзначає місце, де буде розташовуватися нове місто. Про це пише The Washington Post.

«Ми збираємося зробити дві речі: створити нове співтовариство на Голанських висотах, чого не робили багато років. Це акт сіонізму, і він має першорядне значення. Друге – вшанувати нашого друга, дуже великого друга держави Ізраїль – президента Дональда Трампа, який недавно визнав суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами», – заявив прем’єр Ізраїлю.

Під час церемонії, на якій був присутній також посол США Девід Фрідман, була відкрита дошка з назвою нового поселення на івриті та англійською мовою.

Нагадаємо, 25 березня президент США Дональд Трамп підписав декларацію про визнання суверенітету Ізраїлю над спірною територією Голанських висот.