Кабмін готовий спрямувати 50 млн грн на розв’язання проблеми львівського сміття

Прем’єр закликав регіони допомогти Львову із прийомом сміття на свої муніципальні полігони

Кабінет Міністрів України готовий спрямувати 50 мільйонів гривень на облаштування полігону для прийому сміття на одній із запропонованих у Львівській області 14 земельних ділянок. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 19 червня під час селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років. Про це пише РБК-Україна.

Також Гройсман звернувся до місцевої влади з проханням допомогти Львову із прийомом сміття на свої муніципальні полігони. «Хочу зараз попросити всю країну: шановні колеги, міські та сільські голови, голови ОДА, якщо до вас, випадково, звернеться голова міста Львова Андрій Іванович Садовий за допомогою у певний період часу з вивезенням сміття зі Львова, я вас дуже прошу, будь ласка, якщо ви можете зробити, допоможіть», – сказав глава уряду.

Нагадаємо, після того як 14 червня під час засідання Кабміну прем’єр-міністр Володимир Гройсман жорстко розкритикував мера Львова за неспроможність самотужки розв’язати  проблему накопичення сміття в місті, Андрій Садовий через Facebook звернувся до голови уряду з вимогами.

Мер пояснив, що Гройсман не відповідає на офіційні листи щодо екологічної загрози у місті Лева. Тому Садовий написав шість вимог до прем’єр-міністра та інших очільників держави щодо сміттєвої проблеми. Серед іншого йшлося про вимогу «припинити штучні перешкоди для вивезення ТПВ зі Львова на альтернативні полігони», а також пришвидшити процес виділення кредиту Європейського інвестиційного банку для проекту комплексного вирішення проблеми ТПВ у місті Лева.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ