Прем’єр закликав регіони допомогти Львову із прийомом сміття на свої муніципальні полігони

Кабінет Міністрів України готовий спрямувати 50 мільйонів гривень на облаштування полігону для прийому сміття на одній із запропонованих у Львівській області 14 земельних ділянок. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 19 червня під час селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років. Про це пише РБК-Україна.

Також Гройсман звернувся до місцевої влади з проханням допомогти Львову із прийомом сміття на свої муніципальні полігони. «Хочу зараз попросити всю країну: шановні колеги, міські та сільські голови, голови ОДА, якщо до вас, випадково, звернеться голова міста Львова Андрій Іванович Садовий за допомогою у певний період часу з вивезенням сміття зі Львова, я вас дуже прошу, будь ласка, якщо ви можете зробити, допоможіть», – сказав глава уряду.

Нагадаємо, після того як 14 червня під час засідання Кабміну прем’єр-міністр Володимир Гройсман жорстко розкритикував мера Львова за неспроможність самотужки розв’язати  проблему накопичення сміття в місті, Андрій Садовий через Facebook звернувся до голови уряду з вимогами.

Мер пояснив, що Гройсман не відповідає на офіційні листи щодо екологічної загрози у місті Лева. Тому Садовий написав шість вимог до прем’єр-міністра та інших очільників держави щодо сміттєвої проблеми. Серед іншого йшлося про вимогу «припинити штучні перешкоди для вивезення ТПВ зі Львова на альтернативні полігони», а також пришвидшити процес виділення кредиту Європейського інвестиційного банку для проекту комплексного вирішення проблеми ТПВ у місті Лева.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ