Зміни до чинних договорів на продаж газу внесуть протягом травня-2019

За дорученням Кабінету Міністрів НАК «Нафтогаз України» спільно з представниками Уряду розробив новий механізм визначення регульованої ціни, який дозволяє не тільки уникнути підвищення вартості газу для населення та теплової генерації з 1 травня 2019 року, але й зменшити її до рівня 8247 грн за тис. куб. м (кінцева роздрібна ціна). Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відповідне рішення ухвалили 22 квітня під час наради за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та голови правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва.

«Цей механізм передбачає такий підхід до формування ціни: якщо ринкова ціна газу для промислових споживачів є нижчою за встановлену у постанові КМУ від 19.10.18 №867, ціна для населення відповідно знизиться. Якщо ж ринкова ціна газу для промисловості зросте понад визначений урядом рівень, ціна для населення залишиться на цьому рівні», – ідеться у повідомленні.

Планується, що зміни до чинних договорів на продаж газу між «Нафтогазом» та всіма контрагентами, які купують газ відповідно до вимог Кабміну, будуть внесені протягом травня 2019 року.

 Читайте: «Нафтогаз» засекретив нову зарплату Коболєва