Гройсман обіцяє, що ціна на газ для населення до кінця поточного опалювального сезону не зміниться

Україна та Міжнародний валютний фонд опрацьовують питання зміни газових тарифів для промисловості й населення країни. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та пообіцяв, що для українців ціна на блакитне паливо не зміниться до кінця поточного опалювального сезону, передає Інтерфакс-Україна.

«Ціна на газ цього опалювального сезону не змінюватиметься. Я про це сказав, я дотримуватимуся свого слова. Справді є питання, і про це заявив представник МВФ в Україні, в тому, щоби вирівняти комерційну ціну газу та ціну для населення. Ми наразі працюємо з МВФ, ми маємо свою думку, я з деякими питаннями не погоджуюся – я вважаю, що має бути справедливе формування ціни в країні», – сказав голова уряду.

Гройсман додав, що необхідно також забезпечити якісну систему захисту людей від можливого підвищення цін.

Водночас, як пишуть «Українські новини» з посиланням на аналіз проекту фінансового плану НАК «Нафтогаз України», проведений Міністерством фінансів України, за існуючою методикою розрахунку ціна блакитного палива для населення з квітня може збільшитися на 62% – до 8,03 тис. гривень за 1 тис. кубів.