Кабінет міністрів відсторонив Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 3 березня, передає УНН.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, мета ухваленого рішення – забезпечити об’єктивне і неупереджене розслідування тих фактів, що можуть бути виявлені під час розслідування.

Виконуватиме  обов’язки голови ДФС Мирослав Продан.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Насірову в ніч на п’ятницю вручили підозру. При цьому йому стало зле. За словами адвокатів, підозру голові ДФС вручали, коли він уже був непритомний. Насіров перебуває в лікарні. Медики діагностували в нього інфаркт.

Адвокати Насірова кажуть, що їхньому клієнту сьогодні роблять операцію. Однак ця інформація не підтверджена.

Нагадаємо, 2 березня ввечері НАБУ проводило обшуки за кількома адресами, зокрема, в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам з орбіти колишнього народного депутата-втікача Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько трьох мільярдів гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ