Деякі категорії працівників в Україні зможуть вийти на пенсію на пільгових умовах
Деякі категорії працівників в Україні зможуть вийти на пенсію на пільгових умовах

Кабмін погодив перелік професій, які дозволяють вийти на пенсію на пільгових умовах. Відповідну постанову від 24 червня оприлюднили на офіційному порталі уряду. Про це пише Delo.ua.

«До переліку входять професії з особливо шкідливими і важкими умовами праці, а також професії зі шкідливими і важкими умовами праці в сферах: гірської діяльності, підготовки руд, металургії та обробки металу, виробництва кислот і лугів, хімічного виробництва, виробництва вибухових речовин, виробництво і ремонт електричного обладнання, виробництво скла, кераміки, синтетичних волокон, паперу», – йдеться у тексті постанови.

Також до галузей, працівники яких можуть вийти на пенсію на пільгових умовах, увійшла поліграфія, робота з радіоактивними речовинами та залізничний транспорт.

У Кабміні наголошують, що постанова сприятиме обґрунтованому визначенню права працівників, які мають роботи з важкими та шкідливими умовами праці, на пенсію на пільгових умовах, що допоможе оптимізувати витрати на пенсійне забезпечення відповідної категорії українців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ