Перевірити мають об’єктивність тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабміну разом з НКРЕКП невідкладно вивчити економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги, пише УНІАН.

Рішення РНБО від 16 лютого затверджено президентським указом №37/2017.

Згідно з документом, також Кабмін зобов’заний разом із Нацкомісією невідкладно опрацювати можливі заходи щодо вдосконалення механізмів державного регулювання діяльності у цій сфері природних монополій та управління суб’єктами господарювання, корпоративні права яких належать державі, а також поінформувати населення про результати цієї роботи.

Крім того, уряду доручено розробити та забезпечити реалізацію програми побудови нових енергоблоків і реконструкції наявних енергоблоків теплових електростанцій та теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитової групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 15 лютого запровадив надзвичайні заходи на електроенергетичному ринку України. Вже 17 лютого вони набудуть чинності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ