У Канаді зареєстрована петиція щодо скасування віз для українців
У Канаді зареєстрована петиція щодо скасування віз для українців

Канадці закликають скасувати візовий режим із Україною. У парламенті країни зареєстрована електронна петиція, їй бракує лише трьох сотень підписів, аби потрапити на обговорення, передає Укрінформ.

На переконання автора петиції Ніколаса Кравця з Вінніпега, чинний нині візовий режим не сприяє розвиткові двосторонніх відносин між Україною та Канадою.

«Чинні канадські візові вимоги перешкоджають українському бізнесу інвестувати у Канаду та ускладнюють передачу знань і професійні обміни, чим підривають основи Зони вільної торгівлі. Окрім цього, безвізове ведення бізнесу та туризм дозволять стимулювати економічне зростання та створення нових робочих місць», – пише Кравець у обґрунтуванні своєї петиції.

Якщо до 16 травня петиції вдасться набрати щонайменше 500 підписів, її можна буде винести на обговорення до сесійної зали парламенту. В такому випадку уряд буде зобов’язаний впродовж 45 днів надати письмову відповідь.

Зазначимо також, що Україна в односторонньому порядку скасувала візи для громадян більшості західних країн, включно з Канадою, ще у 2005 році.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, посол Канади в Україні Роман Ващук заявив, що його країна вже почала запроваджувати видачу українцям багаторазових віз терміном дії 10 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ