На Луганщині побудують потужну сонячну електростанцію

Представники низки канадських компаній планують почати проект із будівництва сонячної електростанції потужністю 150 МВт на Луганщині. Про це інформує прес-служба Держенергоефективності. 

«Реалізацію «зелених» проектів в Україні за участі канадських інвесторів обговорив голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Міненерговугілля України, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Представники канадських компаній проявили інтерес до впровадження проекту із встановлення сонячної електростанції потужністю 150 МВт на Луганщині. Планується три черги будівництва, по 50 МВт кожна», – йдеться у повідомленні.

Проект передбачає роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Також розглядається можливість встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії.

Крім цього, сторони обговорили можливі спільні проекти з виробництва енергії з біомаси та відходів.

Держенергоефективності надасть канадським партнерам перелік потенційних проектів для інвестування в об’єкти «зеленої» енергетики у розрізі регіонів країни.

Читайте: Від початку року сонячні панелі встановили понад 1200 українських родин