Макрон заявляв, що в разі перемоги на виборах буде непохитним парламентером на переговорах про вихід Британії з ЄС

Незалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон використав «фішку» екс-мера Лондона, а нині британського міністра МЗС Бориса Джонсона, охрестивши Лондон «шостим за величиною французьким містом». У такий спосіб політик намагався знайти підтримку серед сотень тисяч своїх співгромадян по інший бік Ла-Маншу, передає Standard.co.uk.

Назву «шосте місто» вигадав Джонсон після різкого збільшення кількості громадян Франції у Лондоні. Кілька років тому він заявив, якщо у місті проживає 250 тисяч французів, то він – мер «шостого за величиною французького міста на землі».

«Я радий бути тут… у шостому за величиною французькому місті. Тому що важливо, щоб ви, французи, сказали своє слово щодо долі країни в критичний момент її історії. Тому бути тут дуже важливо», – сказав Макрон на тритисячному мітингу в центрі британської столиці.

Він розповів про свою дилему щодо візиту до Лондона, оскільки був під тиском кампанії у Франції та ризикував, що його поїздку сприйматимуть лише як спробу зібрати кошти.

Перед цим Макрон провів зустріч з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

Нагадаємо, незалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон заявляв, що в разі перемоги на виборах буде непохитним парламентером на переговорах про вихід Британії з Євросоюзу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ