Команда кандидата в президенти не коментує інформацію ЗМІ

Кандидат у президенти Франції Франсуа Фійон, відомий проросійською риторикою та дружнім ставленням до президента РФ, отримав від ліванського бізнесмена Фуада Махзумі 50 тисяч доларів за організацію його зустрічі з Владіміром Путіним і виконавчим директором французького нафтового гіганта Total. Про це пише Politico з посиланням на видання Canard Enchaîné, що спеціалізується на розслідуваннях.

За інформацією французького тижневика, ще у 2015 році Фійон підписав угоду про надання консалтингових послуг з Фуадом Махзумі, гендиректором Future Pipe Industries.

«Тоді Фійон організував зустріч свого клієнта з Владіміром Путіними в рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму у червні 2015 року», – зазначає видання.

Також нинішній кандидат в президенти організував ще одну зустріч між Махзумі та Патріком Пуянном, главою Total, який до переходу в нафтову компанію працював на Фійона, коли французький політик був міністром телекомунікацій на початку 1990-х років.

Команда Фійона не коментує інформацію ЗМІ.

Варто нагадати, що Фійон завжди відмовлявся розкрити список клієнтів свого консалтингового бізнесу, який він започаткував у 2012 році, за кілька місяців до того, як стати членом парламенту.

Нагадаємо, 14 березня, кандидату у президенти Франції від партії «Республіканці» Франсуа Фійону висунули офіційні звинувачення у розкраданні державних коштів. Раніше він опинився в центрі скандалу через те, що не задекларував безвідсотковий кредит у 50 тисяч євро.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ