Наразі у Мережі існують дві сторінки Анатолія Гриценка

Кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко потрапив у Facebook-скандал. Зокрема, його звинувачують у тому, що він купив для себе чужу сторінку разом із підписниками. Про це у соцмережі повідомила блоґерка Олена Монова, передає Вголос

Зазначається, що наразі у Мережі існують дві сторінки Гриценка: особиста – створена у 2015 році (налічує 14 тис підписників) та новостворена у січні 2019 року із 127 тисячами нібито прихильників політика.

Механізми Facebook дозволяють купівлю розкручених у мережі спільнот та сторінок, проте користувачів обурив факт махінації, оскільки саме на Гриценка, як політика, люди не підписувались. Поки що не відомо, яку саме сторінку купив Гриценко, але судячи з людей, які ставили вподобання, сторінка була патріотичного або волонтерського спрямування.

Олена Монова стверджує, що на сторінці кандидата в Президенти є лайки від українських героїв, які загинули раніше, ніж паблік був перекуплений. З моменту купівлі від сторінки вже встигло відписатися більше двох тисяч підписників.

"Чесних більше" — сказал Аталотий и спиздил страницу, на которой стоят лайки погибших бойцов.Он не только развалил…

Gepostet von Олена Монова am Sonntag, 10. Februar 2019