22 січня об’єднані сили націоналістів підтримали висунення віце-спікера Верховної Ради VII скликання Руслана Кошулинського кандидатом на посаду Президента України

Кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський поїхав на Донбас до українського війська просто з Центральної виборчої комісії. Про це пише Вголос.

«Поки мене офіційно зареєструють кандидатом у Президенти, я відвідаю схід із волонтерською місією. Хочу відвідати побратимів, з котрими служив, і з перших уст дізнатися про потреби фронту та кроки, які потрібно зробити для перемоги України у війні», – повідомив Кошулинський.

Волонтерська поїздка «свободівця» триватиме два дні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 січня об’єднані сили націоналістів підтримали висунення керівника Секретаріату ВО «Свобода», віце-спікера Верховної Ради України VII скликання Руслана Кошулинського кандидатом на посаду Президента України.

Кандидатуру Кошулинського делегати з’їзду підтримали одностайно. На його підтримку також висловилися очільники «Правого сектора», «ОУН», «КУН» та руху «С14».