Роман Кошулинський вважає, що завдання нового Президента України – терміново винести на розгляд у Раді законопроект «Про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки»

Кандидат у Президенти України від націоналістичних сил Руслан Кошулинський хоче стягнути з Росії відшкодування за радянську окупацію. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

«Завдання нового Президента – терміново винести законопроект «Про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки» на розгляд у ВРУ. Ми зобов’язані змусити Московію відшкодувати заощадження громадян України (83 млрд крб станом на 1991 рік, враховуючи інфляцію та індексацію), передати Україні належну їй частку Алмазного фонду, золотих та валютних запасів, закордонного майна колишнього Совєцького союзу. І ми це зробимо», – наголосив Кошулинський.

Кандидат у Президенти України додав, що аналогічні закони вже ухвалили у країнах Балтії.

«У країнах Балтії до влади прийшли справжні державники. Вони дають тверду відсіч шовіністичним забаганкам Кремля й змушують всю світову спільноту поважати їх. Що ж в Україні, найбільшій європейській державі, котра п’ятий рік боронить Європу від наступу московського чобота? Олігархічна влада не те що не вимагає репарацій від свого окупанта, вона цілеспрямовано ігнорує всі потуги націоналістів у цьому напрямку», – написав Кошулинський.

Він додав, що понад рік тому, 22 січня 2018-го, нардепи від ВО «Свобода» зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки» (№ 7521). Цей законопроект визначає зокрема таке:

⁃ Україна є правонаступницею Української Народної Республіки;
⁃ Україна не є відповідальною за злочини, скоєні тоталітарним комуністичним режимом в період окупації її території з 18 березня 1921 року по 23 серпня 1991 року;
⁃ Російська Федерація, як правонаступниця колишнього СССР, є винною у скоєні злочинів проти українців тоталітарним комуністичним режимом в період окупації території України з 18 березня 1921 року по 23 серпня 1991 року;
⁃ Україна має право пред’явити вимоги РФ у частині компенсацій за злочини, скоєні проти українців тоталітарним комуністичним режимом в період окупації території України з 18 березня 1921 року по 23 серпня 1991 року.

«Олігархи при владі вже понад рік блокують цей законопроект у ВРУ. Чому? Бо єдине, що цікавить їх в Україні, – це можливість набити власні кишені. Але аж ніяк не становище самої України», – повідомив Руслан Кошулинський.

Естонія вимагатиме від РФ відшкодувати збитки за радянську окупацію. «Радянський Союз окупував Естонію, порушивши…

Gepostet von Руслан Кошулинський am Montag, 4. Februar 2019