Поліція затримала політика одразу після того, як той роздав у натовпі декілька самокруток

20 жовтня кандидата у президенти Грузії від партії «Ґірчі» Зураба Джапаридзе затримали на акції за легалізацію марихуани в Тбілісі. Він роздав у натовпі декілька самокруток, імовірно, з марихуаною. Про це інформує Кавказкий узел.

Фестиваль на підтримку легалізації марихуани організувала партія «Гірчі». Від неї у президенти балотується Зураб Джапаридзе. Раніше саме ця партія домоглася в Конституційному суді Грузії скасування адміністративної відповідальності за вживання марихуани.

За словами організаторів, фестиваль мав стати унікальним прецедентом на шляху до повної легалізації культивування і застосування марихуани в Грузії. На місці заходу одразу зібралося багато поліції.

На опублікованому в Інтернеті відео видно, як поліцейські затримують Джапаридзе майже одразу після того, як той роздав у натовпі декілька самокруток, імовірно, з марихуаною.

Іще до початку акції поліцейські затримали декількох прибічників Джапаридзе.

Зураб Джапарідзе у коментарі ЗМІ повідомив, що після того, як його привезли в поліцейську дільницю, його обшукали, але нічого не знайшли: «Порушено кримінальну справу і під час розслідування мене детально опитали про те, як я організував фестиваль, що я планую робити далі. Зрештою, допит закінчився і, як мені сказали слідчі, справа продовжиться».

До слова, 30 липня Конституційний суд Грузії ухвалив рішення легалізувати у країні вживання марихуани. У своєму рішенні судді підкреслили, що вживання марихуани є дією, яка є захищеною правом на вільний розвиток особистості.

Читайте: У Канаді легалізували марихуану