Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Ніщо не віщувало жодної конспірації, була звичайна смерть російського дипломата, і раптом …

  1. Американські медики не можуть достовірно визначити причину смерті посла Чуркіна. На тлі скандалу минулого тижня з братом Кім Чен Ина, коли сталося отруєння отрутою фсбшного виробництва, що моментально розпадається і тому її не можна виявити в крові – це викликає ще більше запитань.
  2. Янукович раптово, одразу після смерті Чуркіна, відмовився від авторства горезвісного документа (прохання про введення російських військ), який в 2014 представив в РБ ООН саме Чуркін, і досі справжність цього документа (абсолютно незаконного по своїй суті) ніким не оскаржувалася. Українська Генпрокуратура отримала його копію в секретаріаті РБ абсолютно легально для використання в процесі проти Януковича за звинуваченням його у державній зраді.
  3. Абсолютно зрозуміло, що Янукович дорогий серцю Путіна не більше, ніж стара ганчірка для підлоги, і вбивати заради нього свого вірного пса Чуркіна ВВХ ні за що не звелів би. Але, схоже, в Кремлі стали всерйоз зважувати перспективи різноманітних судових процесів гаазького формату і, імовірно, дійшли до висновку, що такий документ компрометує самого фюрера, доводячи якусь змову з українським президентом-втікачем щодо анексії Криму. Тепер же, коли передавальна ланка у вигляді Чуркіна ліквідована, Кремль зможе, якщо притисне, заперечувати автентичність листа.

Загалом, сюжет стає все цікавішим.

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ