Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Щоби безкарно окупувати чужі країни, розв’язувати війни і позбавляти народи їхнього майна, потрібно бути Радянським Союзом – країною самодостатньою, до зубів озброєною, тоталітарною, з аскетичним населенням, яке можна примусити покірно пережити ще більше зниження рівня життя, як і жертвування нею в ім’я якихось міфічних ідеалів.

Якщо ж ти всього лише РФ – країна, повністю залежна від продажу енергоносіїв на Захід, зі знаттю, яка загрузла в злодійський розкоші, то, влаштовуючи подібну агресивно-мілітаристську хрінь, тобі варто брати до уваги як можливі економічні санкції, так і рішення різних міжнародних судів, які так чи інакше доведеться виконати– and it will cost you.

Власне, мені це було завжди настільки очевидно, що в 2014 я до хрипоти сперечався з одним, що російські танки ніколи не увійдуть в Україну – Путін для цього занадто слабкий і занадто залежний від Заходу. Як бачимо, я гірко помилявся, але не в суті речей, а лише в здатності росіян правильно оцінити ситуацію. Зараз у них настає запізніле прозріння, і вони починають платити за рахунками. Судове рішення в Ґаазі з приводу півтори сотні мільйонів доларів компенсації українським компаніям за майно в Криму – це тільки перша ластівка. Скоро їх буде зграя.

Джерело: Карл Волох