Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Загалом, пересилив я себе і подивився відео, де російські пропагандони заганяли президента-інфанта, і послухав його скривджені схлипи про те, що вони «не з того починають» (одразу згадалося відоме відео з «Боря, ти не те робиш»). Зіставив з минулотижневою заявою з приводу паспортів, мовляв, «це не наближає нас до миру». Згадав ще кілька висловлювань, наприклад, що його популярність у російської молоді допоможе йому щось там донести до росіян чи про «зустрічі посередині» з Путіним. І, нарешті, зрозумів: він щирий. Він і справді досі не розуміє, що Росія – ворог і агресор, що нікого вона на Донбасі не захищає і ніякого миру не шукає, що Президент України для російських медіа є ворогом «за посадою», принаймні, поки де-факто не визнає себе губернатором Малоросії.

Питання не в тому, що він залишиться на цих позиціях надовго. Це якраз незабаром зміниться, його українізація і різке зростання патріотизму (на превеликий подив вати, яка його підтримала) неминучі. Просто подумайте, наскільки ним можна маніпулювати при такому рівні розуміння політики. І це в умовах, коли для утримання ситуації хоча б на нинішньому рівні нам потрібна максимальна ефективність зовнішньої політики та армії!

Є у мене враження, дорогі співвітчизники, що ангел, який прикривав Україну всі ці роки своїм крилом, втомився від нашої тупості й анархізму (що означає невміння поступитися частиною особистого заради суспільного). І вирішив, якщо трьом чвертям населення не важлива власна держава, то хто він такий, щоб їм заважати?

Джерело: Карл Волох