Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Не знаю, про що подумали ви, почувши про двохсоттисячний (в доларах) хабар прокурору міжнародно-правового департаменту, на якому погорів екс-топ УГВ, а я очманів. Кому раптом спало на думку віднести двісті тонн зелені скромним конторським писарям, які виділяються хіба що знанням англійської? І головне – за що?

Дивувався я до моменту, поки мені не нагадали, що саме туди відправив не так давно Луценко одного зі своїх головних вовкодавів – Костю Кулика. Того самого, який був найефективнішим прокурором зони АТО. Кого довгий час зживають зі світу всі антикорупційні грантоїди і НАБУ, але так і не зуміли нічого довести. Хто навіть за відсутності закону про спецконфіскації зумів відправити в бюджет півтора мільярда доларів Януковича.

Втім, це тільки половина приколу. Друга – особистість самого хабародавця. Тамразов – один з найяскравіших солдатів Януковича, екс-заступник голови «Укргазвидобування», який одразу після перемоги Революції гідності привласнив чималу кількість газових свердловин і … приєднався до «АвтоМайдану», де гостро критикував «корупціонерів» від нинішньої влади (особливо «Нафтогаз»). А щоби робити це з розмахом, купив собі «Інсайдер» – одне з провідних видань з журналістських розслідувань. Ну і, само собою, фінансував одного з лідерів нинішніх президентських рейтингів, лицаря без страху і докору.

Тож, чекаємо заяв про провокації та розправу над політичними опонентами. Цікаво ж.

АПД. Мене поправили, що «Інсайдер» він не купив, а відродив, ставши після Майдану громадським і політичним діячем.

Джерело: Карл Волох