Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Місяці чотири тому мій товариш подзвонив з Ізраїлю з запитанням, чому я так різко і образливо веду себе по відношенню до тодішнього претендента Зеленського – адже демократія є демократія. І я відповів, справа навіть не в тому, наскільки країна буде відкинута назад в результаті правління цієї команди дилетантів з Коломойським за спиною (а для мене такий результат очевидний), але в тому, що його президентство напевно закінчиться третім майданом, жорстоким і кривавим, якого українська державність не переживе. І що вся ця історія заздалегідь прописана на Луб’янці.

Ми марно не приділяємо належної уваги останнім подіям у Молдові. Ось це почалося протистояння гілок влади, колапс державних інститутів, вихлюпування конфлікту на вулицю – багато в чому прообраз недалекого майбутнього України (питання тільки, в тижнях або місяцях воно вимірюється). Ну і, зрозуміло, градус ненависті може бути різним – у нас все буде відбуватися на цей раз не в приклад більш криваво.

Кремль більше не купує своїх непокірних сателітів – він їх знищує зсередини, щоб взяти під контроль обезкровленими і з німою підтримкою вдячного Заходу.

Свій головний крок у цьому напрямку Україна вже зробила в квітні. Ще один на парламентських – і трагедія неминуча. Хоча можливо, точка неповернення пройдена вже.

Джерело: Карл Волох