Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Давайте підсумуємо заново.

  1. Генерала СБУ Фролова звільняють у запас буквально назавтра після тріумфу українських спецслужб у міжнародній слідчій групі в Нідерландах, де саме підлеглі Олега надали основні докази зв’язку Кремля з терактом щодо Боїнґу.
  2. Генерала СБУ Доценка звільняють зі служби після того, як прикордонники не пустили в Україну російського ідеологічного диверсанта Шувалова, заборону на в’їзд якого встановили саме співробітники Данила.
  3. Рішення Конституційного Суду про скасування безальтернативності тримання під вартою обвинувачених у державній зраді і шпигунстві стосується справ саме СБУшної підслідності, і я зовсім не уявляю собі такого результату при промайданівській владі, де протидія російським спецслужбам була одним із головних пріоритетів. Зараз у ФСБ і ГРУ просто розв’язуються руки для тиску на суддів і організації втеч з України розкритих агентів і диверсантів.
  4. Навряд чи можна після призначення Богдана дивуватися іншим порушенням закону про люстрацію. Але через особисті «заслуги» перед ОЗУ Януковича Богдан навіть не наближається до генерала СБУ Калюжняка, що підписав план «Бумеранг» по штурму Майдану. Втім, не можу виключати, що саме завдяки цьому він і був зараз призначений заступником голови СБУ.
  5. Примітно, що всі ці видатні досягнення належать до сфери відповідальності новоспеченого лейтенанта Баканова, якому російське громадянство дружини не заважало не лише попередніх 20 років, але і останні п’ять.
  6. А інше примітне, що всі ці «реформи» відбуваються в єдиній сфері, де повноваження нового президента їх дозволяють проводити без підтримки парламенту і уряду. Немає сумнівів, що справжня вакханалія зради і розвалу державності почнеться після виборів, коли ЗЕленські отримають найбільшу фракцію, мажоритарно сформують коаліцію та уряд.

А це уже неминуче.

Джерело: Карл Волох