Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Коли кілька місяців тому я написав, що не бачу в Зеленському не тільки набору якостей, необхідних президенту, але навіть однієї (з більш-менш значних), то сумніви іще були. Тим не менш, з Зеленським я не знайомий, ніколи ним не цікавився і не міг до кінця виключити, що всупереч поверхневому враженню він виявиться, наприклад, розумним.

Сьогодні їжаку зрозуміло, що лицедій поза сценою непрохідний дурень, абсолютно не освічений і не володіє навіть середнім для інтелігентної людини набором знань і риторичних навичок. Про сміливість, силу характеру і готовність приймати складні рішення, здатність витримувати серйозний зовнішній тиск, хоч мінімально релевантний досвід і розуміння політики я й не згадую. Як і про його принизливе малоросство, совковість і відсутності елементарного почуття гідності.

Навіть якби він не був утилітарним беніним корупційним інструментом, то був на президентській посаді катастрофою для країни, що воює. І посилання на нібито порядність людини, яку щодня ловлять на брехні (про незалежність від Коломойського, офшори, зв’язки з РФ або участь у відмиванні вкрадених із «Привату» грошей) звучить як досконалий анекдот.

П.С. А взагалі, співгромадяни, це треба вміти: з усіх євреїв вибрати в лідери симпатій саме ідіота

Джерело: Карл Волох