Суд над підозрюваними розпочнеться у березні 2020 року

Служба безпеки повідомила про підозру трьом громадянам РФ і одного громадянина України в організації та пособництві теракту, який призвів до аварії «Боїнґа 777» (рейс MH-17) в небі над Донбасом в 2014 році та загибелі 298 людей. Про це йдеться у повідомленні на сайті СБУ.

Підозри датовані 18 червня.

Підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 258 КК України («Теракт, що призвів до загибелі людини») оголошено трьом громадянам РФ – Ігорю Гіркіну, Сергію Дубінському та Олегу Пулатову, а також громадянину України Леоніду Харченку.

Гиркин і Дубінський вказані як організатори, а Пулатов і Харченко – поплічники.

Нагадаємо, спільна слідча слідча група 19 червня назвала імена перших чотирьох підозрюваних в причетності до збиття літака. Це Сергій Дубинський (позивний «Хмурий»), Ігор Гіркін (позивний «Стрелок»), Олег Пулатов (позивний «Гюрза»), Леонід Харченко (позивний «Кріт»). Вони оголошені у міжнародний розшук. Також стало відомо, що слідчі не проситимуть Росію та Україну про екстрадицію підозрюваних. Слідчі заявили, що їхнє завдання – представити докази щодо підозрюваних, а вже суд Ґааґи буде вирішувати їхню долю.

Суд над підозрюваними розпочнеться у березні 2020 року.