Кава допомагає скинути зайву вагу, а також сприяє довголіттю – дослідження

Нове дослідження підтвердило, що кава допомагає скинути зайву вагу, а також сприяє довголіттю та знижує ризик розвитку діабету другого типу. Відповідні результати опубліковано в журналі Nature Communications Journal.

Учені з Ґуанчжоуського університету науки і технології (Китай) провели досліди на мишах, вводячи їм кофеїн, та встановили, що з його вживанням миші стали менше їсти і втрачали вагу. За словами дослідників, є кілька причин такого зниження ваги.

По-перше, кава може сприяти збільшенню метаболізму на 3-11%, тобто коли кофеїн запускає в організмі процес ліполізу – розщеплення жиру і його перетворення на енергію.

По-друге, кава наділяє організми енергією, допомагаючи більш ретельно працювати в тренажерному залі, а отже – спалювати більше калорій. Також в дослідженні було виявлено, що кава пригнічує апетит і знижує потяг до солодкого.

Тому, пояснюють науковці, щоби схуднути від кави (за умови правильного здорового харчування і регулярних фізичних вправ), кавоманам варто випивати чотири філіжанки кави на день. Найкраще вживати її за півгодини до тренування і не пізніше 16:00.

Однак необхідно пам’ятати, що регулярне вживання більше 400 мг кави на добу може спричинити підвищену тривожність та прискорене серцебиття.

Читайте: Кава може знизити ризик виникнення небезпечної хвороби – дослідження