Ніхто точно не знає, скільки виділяється грошей на фінансування численних «ветеранських організацій»

Численні «ветеранські організації», що діють на території України та отримують кошти і з державного, і з місцевих бюджетів, насправді працюють на російську ФСБ. Про це розповів волонтер Роман Синіцин в інтерв’ю виданню Апостроф.

«Вони ватники. Такі ідейні ватники. Це вороги насправді. І їх треба бити. Усі вони сумують за своїм комсомольським минулим, дуже сильно. Я взагалі впевнений, що оці їхні «топи» – той же Палій, Цибенко – це пряма агентура ФСБ і Москви. Вони проводять заходи, зрежисовані в Москві, типу «безсмертного полку», і активно беруть в них участь», – зазначив Синіцин.

Волонтер переконаний, що керівники цих «ветеранських рухів» – кремлівська агентура.

«Якщо подивитися на того ж Палія, то до 2013 року він двічі на місяць літав до Росії, вони там з ветеранськими організаціями проводили якісь спільні заходи. Причому там ветерани розвідки, ветерани ФСБ», – підкреслив він.

Також Синіцин розповів, що ніхто не знає, скільки виділяється грошей на фінансування численних «ветеранських організацій», адже гроші виділяє як держава, так і місцеві органи самоврядування. Він додав, що значна частина цих грошей розкрадається. А мова йде про десятки мільйонів.

«Схема проста. Створюється всеукраїнська організація з філіями, представництвами в кожній області або в кожному районі. Там садять якогось «дєдушку», і цьому «дєдушці» виділяють з районного чи з міського бюджету, скажімо, 100 тисяч гривень. І от вони «пиляють» ці кошти. А організація – під Палієм чи під Цибенком. Там вертикаль чітко вибудувана», – пояснив він.

Волонтер підкреслив, що найбільше зачіпає те, що так звані ветерани не визнають факт війни на Донбасі.

Довідка: Віктор Палій є головою громадської ради при Міноборони, громадської ради при Державній службі у справах ветеранів війни та учасників АТО, а Петро Цибенко був депутатом від КПУ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ