Таким чином, було втрачено дорогоцінний час, який дозволив би врятувати всіх дітей

Стали відомі нові подробиці пожежі в дитячому оздоровчому таборі «Вікторія» в Одесі. Слідчі прокуратури Одещини вважають, що керівництво комплексу тривалий час намагалося загасити пожежу своїми силами замість того, щоби одразу викликати пожежників. Про це повідомляє місцеве видання 368.media з посиланням на матеріали кримінального провадження, порушеного 16 вересня за ознаками ч.2 ст.367 КК.

Прокуратура і поліція розслідують справу за фактами неналежного виконання обов’язків з боку працівників Київського райвідділу ДСНС і чиновників органів місцевого самоврядування, які призвели до загибелі трьох дітей під час пожежі.

«В оприлюдненому рішенні суду прямо вказано, що загоряння розпочалося 15 вересня приблизно о 23:00. Після цього працівники «Вікторії» намагалися самотужки загасити вогонь. І тільки близько 23:30 працівники повідомили службі «101» про пожежу на території табору. Було втрачено дорогоцінний час, який дозволив би врятувати всіх дітей», – йдеться у повідомленні.

Згідно з офіційним протоколом засідання комісії з надзвичайних ситуацій при Одеській обладміністрації, дзвінок на «101» надійшов о 23:34. Пожежні були на місці вже за 5 хвилин, однак, через ненаповнене пожежне водоймище й слабкий напор в гідранті табору вогонь змогли локалізувати тільки до 01:10 16 вересня, а загасити пожежу вдалося через 44 хвилини.

Як відомо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі згоріла двоповерхова дерев’яна будівля. Вогонь повністю знищив будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини. Внаслідок надзвичайної події загинули троє дітей, ще трьох – доправили до лікарні.

Державна служба з надзвичайних ситуацій вважає імовірною причиною пожежі в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі несправність електроприладів в кімнаті виховательки.

Суд заарештував на 2 місяці директора табору Петроса Саркисяна та відповідальну за пожежну безпеку старшу виховательку Наталію Янчик.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ