Завдяки «допомозі» чиновника комерсанти перемогли на відкритих торгах з публічних закупівель із розробки проектної документації на загальну суму понад 30 млн грн

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю спільно з Головним слідчим управлінням СБУ викрили на привласненні державних коштів посадовців Державного агентства автомобільних доріг. Про це інформує прес-центр СБУ.

Наразі триває досудове розслідування за фактом протиправного сприяння одним із керівників агентства підконтрольному приватному підприємству для забезпечення перемоги під час публічних закупівель з розробки проектної документації.

«Оперативники спецслужби задокументували, що внаслідок «допомоги» чиновника комерсанти впродовж 2017-2018 років перемогли на відкритих торгах з публічних закупівель із розробки проектної документації на загальну суму понад 30 мільйонів гривень», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що посадовець перед призначенням на керівну посаду «Укравтодору» входив до топ-менеджменту цього приватного підприємства.

Кримінальне провадження порушено за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.