Американський екс-держсекретар вважає, що наша держава може потрапити у пастку

Колишній держсекретар США Джон Керрі радить Україні ретельно аналізувати пропозицію щодо введення миротворчого контингенту ООН на Донбас, адже реалізація цієї ініціативи може стати пасткою для нашої держави.

Керрі конкретизував, що насамперед треба звернути увагу на визначення кордону та необхідність реалізувати Мінські угоди, а також отримати гарантії того, що Росія не втручатиметься у визначення Україною власного майбутнього.

Крім того, на його думку, світ має змиритися з тим, «що відбувається в голові Путіна». Він вважає, що кремлівська агресія проти України могла бути спровокована Угодою про асоціацію України з ЄС, розширенням НАТО на Схід, розміщенням систем ПРО у східноєвропейських країнах, а також усуненням лівійського диктатора Муамара Каддафі.

Крім того, Керрі висловився щодо анексії Кримського півострова – він вважає, що брехливу позицію російського керівництва у цьому питанні не зможна пробачити.

Читайте: Керрі зірвав оплески критикою заяви Порошенка

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на думку віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, «блакитні каски» зможуть прийти на Донбас лише через 6-8 місяців після ухвалення відповідного рішення.

Нагадаємо, 9 вересня стало відомо, що українська делегація в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку уже передала на розгляд партнерам із Ради безпеки ООН свій проект резолюції про розміщення миротворців на Донбасі.

Читайте: Кремль сигналізує про готовність до компромісу щодо миротворців ООН на Донбасі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ