На фото, використаному для створення листівки, зображено харківську площу Свободи з пам’ятником Леніну зразка п’ятирічної давності

У Харкові розсилають новорічні вітальні листівки із зображенням Леніна та за підписами мера міста Геннадія Кернеса й президента Петра Порошенка. Про це повідомляє проект Вибори.

Нещодавно до поштових скриньок харків’ян потрапили листи із вітаннями з Новим роком нібито від Кернеса і Порошенка. Зазначається, що на фото, використаному для створення листівки, зображено харківську площу Свободи з пам’ятником Леніну зразка п’ятирічної давності.

«28 вересня 2014 року цей монумент повалили мешканці міста після офіційного розпорядження про його демонтаж голови ОДА Ігоря Балути», – йдеться в повідомленні.

Про ймовірну причетність до цих листівок журналіст запитав представників команд Порошенка та Кернеса. Але там відповіли, що вперше про таке чують.

Як йдеться у статті, харків’янам листи надсилало ТОВ «Дірект Технолоджі», яке надає рекламні послуги. Але назвати замовника у фірмі відмовилися, посилаючись на умови договору.

Автор матеріалу нагадав, що 26 грудня 2018 року харківський міський голова під час спілкування з журналістами вчергове наголосив, що на президентських виборах він особисто підтримав би Петра Порошенка.

А невдовзі після цієї прес-конференції, пише журналіст, в низці місцевих ЗМІ було зафіксовано наявність рекламних матеріалів на користь Кернеса та Порошенка.

Автор зауважує, що від імені Порошенка та мерів зі святами вітали й жителів інших міст, а саме Чернігова та Дніпра.

Читайте: Порошенко у компанії з мерами Дніпра і Харкова розіслав містянам російськомовні листівки (фото)