Іван Приходько і Володимир Петровець

Слідство у справі про вбивство 5-річного хлопчика Кирила Тлявова має версію, що вистрілити в дитину міг 14-річний син підозрюваного поліцейського Володимира Петровця. Про це повідомляє Громадське.

Цю версію поки що перевіряють слідчі.

Зазначається, що в будинку Петровця, де відпочивали підозрювані, окрім дорослих, були також діти. Зокрема, 14-річний син Петровця, який також, імовірно, стріляв зі зброї.

Також адвокат родини загиблого 5-річного Кирила Олександр Щербина заявив, що зброя, з якої вбили хлопчика в Переяславі-Хмельницькому, зникла з місця злочину.

«Власник приміщення мав при собі зброю. Це була його зброя. Дитина також користувалася зброєю і здійснювала постріли», – повідомив адвокат.

На запитання, чи могло бути на місці злочину більше ніж двоє підозрюваних, Щербина відповів: «Так, можливо».

«Були вилучені гільзи та патрони, зброя досі не знайдена. З показів свідків вбачається, що зброя була і з неї стріляли. Ба більше, ця зброя під час проведення обшуку десь пропала, хоча вона була на ґанку будинку», – зазначив адвокат.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 4 червня Голосіївський суд Києва арештував на два місяці без можливості внесення застави обох підозрюваних у вбивстві 5-річного хлопчика Кирила Тлявова – Івана Приходька та Володимира Петровця.

3 червня у Київському міському центрі дитячої нейрохірургії помер 5-річний хлопчик, якого у Переяслав-Хмельницькому Київської області поранили патрульні поліцейські.

Керівників Переяслав-Хмельницького підрозділу поліції Київщини відсторонили від виконання службових обов’язків.