У День незалежності Андрій Богдан гуляв на весіллі «смотрящего» за Мін’юстом Андрія Довбенка

Голова Офісу президента Андрій Богдан вирішив покепкувати через свою присутність на весіллі «смотрящего» за Мін’юстом Андрія Довбенка у Сен-Тропе замість святкувань Дня незалежності України у Києві.

На сторінці у Facebook найближчий оратник президента Володимира Зеленського опублікував фото, на якому він зображений у кайданках поруч із жандармом.

«А ще в Сен-Тропе їздив Аваков, вивчав оперативну обстановку. І Баканов теж був», – підписав світлину Богдан.

Як відомо, глава Офісу президента Андрій Богдан був відсутній на офіційних заходах в Києві на День Незалежності. Він відзначав державне свято на Лазурному березі Франції в Сен-Тропе на весіллі у Андрія Довбенка. Зокрема, Богдан відвідав святкову вечірку в місцевому ресторані L’Opera. Він очолив процесію дівчат з глибоким декольте, які несли пляшки з шампанським під звуки гімну України.

Пізніше Богдан прокоментував свою присутність на весіллі «смотрящего» за Мін’юстом Андрія Довбенка, що проходила в Сен-Тропе (Франція) в День незалежності України. Зокрема, у себе на сторінці у соцмережі Facebook Богдан запостив фото чотирирічної давності із зони ООС, на якому він в камуфляжі зображений з іншими воїнами в Пісках Донецької області.

Читайте: «Блокпост у Сен-Тропе»: Мережа тролить Богдана, який заснув на дівчині

Пізніше стало відомо, що на весілля юриста Андрія Добвенка, якого називають «смотрящим» за Мін’юстом, з’їхалися юристи, бізнесмени, судді та кілька представників команди президента Володимира Зеленського. Зокрема, на святкуванні також були присутні народні депутати від «Слуги народу» Микола Сольський та Олег Семінський.