Представник охоронної фірми відкрив вогонь першим

У ніч на п’ятницю, 9 серпня, в Дарницькому районі Києва озброєний рушницею зловмисник пограбував офіс депутата. Його затримали охоронці, при цьому зловмисник дістав кулю в обличчя. Про це повідомляє Информатор.

Інцидент стався на вулиці Бориспільська, 34 близько 2:15. Грабіжник заліз через вікно, виніс гроші із сейфа і, відкривши двері зсередини, вийшов на вулицю. Однак, там він зустрівся віч-на-віч з охороною, яка прибула на спрацьовування сигналізації.

У руках у грабіжника була мисливська рушниця, яку він спрямував на опонента. Представник охоронної фірми зробив попереджувальний постріл у повітря, але усвідомивши, що грабіжник ось-ось вистрілить, відкрив вогонь першим. Одна гумова куля влучила в стіну будинку, а друга – в щоку зловмисникові.

Незабаром на місце підбігли перші патрулі поліції й затримали озброєного чоловіка. У нього в сумці вони знайшли близько 50 набоїв для рушниці, кілька балаклав і вкрадені з офісу гроші.

Затриманому надали допомогу лікарі і забрали в лікарню під конвоєм. Відомо, що він кілька місяців тому вийшов з місць позбавлення волі. Деталі події встановлюють правоохоронці.