Американцям та європейцям хочуть у такий спосіб розповісти про війну в Україні

Створений за підтримки Держкіно фільм «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва покажуть політикам і дипломатам в США та в деяких країнах ЄС. Про це повідомила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джепар, передає Інтерфакс-Україна.

«Фільм був створений для того, щоби показати війну, з якою тут, у Києві, люди не стикаються. Іде гібридна війна, яку ми в мирних містах не особливо відчуваємо. Фільм був унікальний ще й тим, що 5 грн з кожного квитка йшли на допомогу сім’ям загиблих військовослужбовців», – зазначила заступник міністра.

14 березня фільм покажуть політикам і депутатам у Вашинґтоні, 16 березня – в Ґаазі, 17 березня – у Варшаві, 19 березня – в Брюсселі.

Крім того, Мінінформполітики підготувало спеціальні буклети – їх роздаватимуть перед показом.

«Це своєрідна спроба коротко розповісти про те, скільки людей загинуло, які результати війни на Донбасі та окупації Криму», – зазначила Джепар.

Фільм «Кіборги» вийшов у прокат 7 грудня 2017 року. Знімальна команда разом з фондом «Повернись живим» започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 гривень з кожного купленого квитка пішли на допомогу сім’ям загиблих у ДАП.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за два місяці прокату фільм «Кіборги», який розповідає про  героїчних захисників Донецького аеропорту, зібрав рекордний для національних фільмів бокс-офіс розміром 22 млн 252 тис. 882 грн.