у Києві запроваджено «масковий режим»
У Києві запроваджено «масковий режим»

Карантин у столичних школах, запроваджений у зв’язку із високою захворюваністю на грип та ГРВІ, триватиме щонайменше до 27 січня. Про це повідомив радник Київського міського голови Михайло Радуцький, передає прес-служба КМДА.

«Щойно відбулося засідання тимчасової надзвичайної комісії при КМДА, на якому ухвалено рішення не завершувати тих запобіжних заходів, які оголосило місто 16 січня. На сьогоднішній день вони (заходи, – ред.) як мінімум до наступної середи (27 січня, – ред.) продовжені», – сказав він.

Радуцький додав, що проведення олімпіад, які планувалися серед школярів у цими вихідними, також перенесено.

За його словами, після оголошення 16 січня карантину у київських школах це дало «непогані результати».

«На сьогодні на 11% зниження захворюваності серед учнів шкіл… Епідеміологічного порогу, будемо сподіватися, не перейде місто Київ, що стосується учнів загальноосвітніх шкіл», – сказав він і наголосив, що у дитячих садках не фіксується зростання захворюваності, однак серед дорослого населення рівень захворюваності на грип та ГРВІ зростає.

Зокрема, за даними начальник Головного управління Держсанепідслужби у Києві Олега Рубана, від початку епідсезону в Києві від грипу померли 7 осіб. У цілому, наразі хворі 26 тисяч 559 осіб, що на 33% нижче епідемічного порогу.

Радуцький повідомив, що у Києві запроваджено «масковий режим» у метрополітені, «Київпастрансі» для працівників, а також в інших місцях великого скупчення людей.

«Щодо додаткових заходів, які запровадило місто Київ, щоби зменшити поширення і захворюваність серед дорослого населення, це введення додаткових санітарних обмежень у місцях великого скупчення дорослого населення. Масковий режим запроваджено у магазинах для працівників, у місцях проведення масових заходів, на ринках, у ресторанах, кафе, в усіх місцях громадського харчування», – сказав Радуцький.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, київська влада ухвалила рішення про тимчасове припинення навчального процесу в школах міста з 16 січня і до покращення епідситуації.

Раніше МОЗ підтвердило 51 смерть від грипу.

Читайте: Епідемію грипу можуть оголосити на Донеччині та Рівненщині

БЕЗ КОМЕНТАРІВ