Більшість французів вважають Макрона «президентом багатих»

67% опитаних французів вважають, що політика президента Франції Еммануеля Макрона спрямована насамперед на підтримку забезпечених громадян. Про це свідчать результати опитування соцслужби Elabe для телеканалу BFMTV.

Більшість французів вважають Макрона «президентом багатих», оскільки він веде політику в інтересах забезпечених громадян Франції.

Результати дослідження продемонстрували, що через два місяці після вибору Макрона на посаду президента, кількість незадоволених його політикою складала 21%. На сьогодні такий показник – 44%. Більшість розчарованих – жителі маленьких міст і селищ.

Незадоволені й пенсіонери, які негативно ставляться до низки соціальних реформ.

Із опитуваних лише 20% французів задоволені роботою Макрона і 6% заявили, що президент керується інтересами середнього класу.

До слова, 3 квітня у Франції розпочався один із наймасштабніших страйків. Французи виступають проти нового кодексу праці, який запропонував уряд і президент Макрон. Це перша акція протесту проти реформ чинного французького лідера, яка об’єднала працівників як громадського сектору, так і залізничного персоналу. У березні відбулося уже близько 200 демонстрацій.

Читайте: Макрон замахнувся на роль реформатора Євросоюзу