18 серпня під завалами бетону виявили автівку, в якій перебувала сім’я з трьох осіб

В італійській Генуї продовжує зростати кількість загиблих внаслідок обвалу мосту Муранді. За неофіційними даними, наразі жертвами трагедії стали вже 42 особи. Про це пише RaiNews24.

«Виявлено тіло ще однієї зниклої жертви. Число загиблих, неофіційне, збільшилося до 42-х», – йдеться в повідомленні.

18 серпня під завалами бетону виявили автівку, в якій перебувала сім’я з трьох осіб: батько, мати та їхня дев’ятирічна донька.

Як відомо, частина мосту Моранді завдовжки у близько 100 метрів обвалилася 14 серпня. За попередніми даними, впала секція, яка проходила над залізничними рейками та річкою Польчевера.

Внаслідок обвалу моста постраждали двоє громадян України. Євген Бабин та Наталія Єліна в момент надзвичайної події знаходилися в автомобілі на мосту – автівка впала з висоти у понад 80 метрів. Рятувальники витягли українців з-під завалів. Наразі їхньому життю нічого не загрожує.

16 серпня прокурор Генуї Франческо Коцці заявив, що причиною обвалу мосту Моранді була людська помилка. За його словами, під завалами мосту можуть залишатися 10-20 осіб.

Міст Моранді збудований у 1960-х роках на захід від центру Генуї. Його довжина становить 1182 метра, висота – 90 метрів.