Кім Чен Ин
Кім Чен Ин особисто наказав розстріляти першого віце-прем’єра КНДР

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин особисто наказав стратити першого віце-прем’єра країни. Про це повідомляє агентство Уonhap news з посиланням на власні джерела.

За словами джерела, перший віце-прем’єр КНДР Чхве Ен Гон висловлював невдоволення політикою країни. Агентство зазначає, що чиновник довгий час не з’являвся на публіці. «Востаннє його бачили в грудні минулого року на церемонії з нагоди третьої річниці смерті лідера КНДР Кім Чен Іра», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в травні надходила інформація про страту іншого високопоставленого чиновника в Північній Кореї. Зазначалося, що міністр оборони Хен Ен Чхоль був показово розстріляний за те, що заснув у присутності Кім Чен Ина. Пізніше міністра показали по телевізору, але потім в інтернеті поширилося відео з розстрілом Чхоля. Після цього влада Північної Кореї офіційно повідомила свої диппредставництва в інших країнах про смерть міністра.

У цілому, лідер КНДР відомий своїми радикальними методами. Зокрема, у квітні за наказом Кім Чен Ина були страчені четверо музикантів національного оркестру «Инхасу». А в травні 2014 року він наказав отруїти свою рідну тітку – за кілька місяців після того, як Кім стратив її чоловіка Чан Сон Тхека.

Читайте: Войовничий Кім Чен Ин готується до війни з Південною Кореєю та США

 Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ