Кім Чен Ин
Кім Чен Ин вчергове погрожує США ядерною війною

Військовий контингент США в Південній Кореї та війська Республіки Корея (РК) приведені в повну боєготовність, передає Reuters. Тим часом КНДР пригрозила Штатам ядерною відповіддю на перекидання стратегічних озброєнь на південнокорейську територію після повідомлення Пхеньяна про успішне випробування водневої бомби.

Про приведення військ у бойову готовність заявив голова Комітету начальників штабів (КНШ) РК генерал Лі Сун Чжин. Він спільно з командувачем Збройних сил США в Південній Кореї (United States Forces Korea) генералом Кертісом Скапаротті відвідав американську авіабазу в місті Осан. Під час візиту був відданий наказ про приведення USFK у вищий ступінь бойової готовності.

Тим часом центральна північнокорейська газета «Нодон сінмун» опублікувала статтю під заголовком «На атом атомом – це наша відповідь». У матеріалі видання засуджується політика США стосовно Північної Кореї.

«Зараз США говорять про перекидання до Південної Кореї ядерного стратегічного бомбардувальника, штовхаючи ситуацію до грані війни», – йдеться в статті.

У газеті наголошується, що США повинні «реально дивитися на речі» й «здобути досвід з історичного протистояння» з Кореєю.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, КНДР 6 січня оголосила про успішно проведене випробування водневої бомби. Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин пояснив, що цей крок був необхідний «задля збереження порядку» на півострові і захисту від ядерної війни.

У відповідь США почали перекидання до Південної Кореї стратегічних озброєнь. Напередодні з американської бази на острові Ґуам у Тихому океані прибув до РК бомбардувальник В-52, оснащений крилатими ракетами з ядерними боєголовками.

Читайте: Чи є у Кім Чен Ина воднева бомба?

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.